Ben Ceyda telefonda seni boşaltmamı istermisin?
Telefon Numaram: 00 237 800 06 31

Ben Ceyda telefonda seni boşaltmamı istermisin?
Telefon Numaram: 00 237 800 06 31

Brooke Haze Üvey Kardeşini Yıl Başında Memnun Ediyor

Tony, evinde ve odanızda onun üvey kardeşi Brooke Haze‘yi keşfedince yalnız biraz zaman geçirmek istiyor. Brooke Haze Üvey Kardeşini Yıl Başında Memnun Ediyor. Erkek arkadaşını telefonla becermesini isterken şortundan vuruyor. Tony, telefonu göremiyor, bu yüzden Brooke’un onunla konuştuğunu sanıyor. Şortunu ve sicimini soyarak, klitorisini ovuşturarak mastürbasyon yapabilir ve yalvarırken orgazm olmasını sağlayabilir.

Tony nihayet içeri giriyor ve Brooke şaşırdıysa üvey kardeşinin büyük sert penisini bir miktar almak için çok açıktır. Üzerinde dönerek klitorisini ovuşturup Tony’den içeri girip çıkmasını izlemek için Brooke, üvey kardeşi onu yavaş yavaş darbelerle vururken telefondan ayrılıyor. Sonra Tony’nin tepesine tırmanıyor, böylece uzun penisini kökünden alıp emmeye ve derin oral seks yapmaya başlayabiliyor. Eğilimli konumu, Brooke’un tırmanması ve tütsüyle giden tüyler ürpertici yolculuğu ile tüm vücudunu boşa çıkarmaya bırakması için kolaylaştırıyor.

Yatağın kenarında ellerini ve dizlerini ele geçiren Brooke, Tony’nin arkadan süzülüp her vuruşuyla kıçını sıktığından zevkle inliyor. Tony tekrar klişe çıkartmak için klitorisini vurduğunda, vücudu zevkle titreşirken döner. Bu sefer titreyen amcık duvarları Tony’nin doruk noktasını sütünü terk etmiyor, onun boşalmasını sağlıyor. Bu da ona sevgilisine yapmak için açıklama yaparak bırakıyor. Devamını izleyiniz… İyi seyirler dileriz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

1 Comment